HomeFAQMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Lucky Malone

Go down 
AuthorMessage
Luck Meety
Profesorius ir MV.
Profesorius ir MV.


Pranešimų skaičius : 53
Prisijungimo data : 2011-05-15

Lucky Malone Empty
PostSubject: Lucky Malone   Lucky Malone Empty4/9/2016, 01:10

NUOTRAUKA
Lucky Malone Johnny-depp
VARDAS: Lucky (Luck)
PAVARDĖ: Malone
GIMIMO DATA: 1986 m. Birželio 5 d. (30 metų)
KRAUJAS: Grynakraujis, tačiau informacija nepatikima
KOLEDŽAS: Ex-švilpynė
ŠEIMA: Turi savo senutę Melindą (65 metai), tėvas kažkur seniai praganytas. Sužadėtinė Camilla (mirė), 3 mėn. negimęs vaikas, lytis nežinoma (be vardo), b-i-l Jason Brandon, buvęs mokinys.
PLAUKAI: Juodi, iš prigimties truputį linkę į bangavimą, riebalavimąsi.
AKYS: Tamsiai rudos, migdolo formos, truputį užkritusiais vokais, nelabai išraiškingos.
ŪGIS: 175 cm
BURTŲ LAZDELĖ: 7 colių šermukšnio lazdelė, gana lanksti, bet ne itin patvari. Su goblino krauju viduje.
ŠLUOTA: Neturi. Lucky niekada nežaidė kvidičo.
KITA INFORMACIJA: Lucky, kaip ir dauguma švilpynės mokinių, neturi nei ypatingo charakterio, nei įspūdingos gyvenimo istorijos. Nei vaikystėj, nei paauglystėj jo gyvenimo nedrumstė nei merginos, nei vakarėliai ar visokios dramos. Luck gyvenimas, pažvelgus atgal, pašaliniui atrodytų kaip rami jūra ir jis nieko nelaukęs nurašytų Luck kaip nuobodą. Jo motina, kuri pagimdė gana vėlai, yra grynakraujė ragana, tačiau vyrą ir be burtų sugebėjo pradangint, tad jos berniukas jau nuo pat kūdikystės augo be tėvo. Luck buvo apatiškas šiuo klausimu ir tai jam ne itin rūpėjo. Vienintelis jo gyvenimo spindulėlis buvo Camilla, jo sužadėtinė, kuri vėliau nusižudė, kaip vėliau, įsidarbinęs mokytoju, Luck sužinojo, jog dėl jo kaltės. Dar labiau šokiravo faktas, jog ji laukėsi. Taip Luck liko viengungis visam gyvenimui, nors ir tai jam ne itin rūpėjo, o moterys ne itin traukė (nuraminimui - vyrai taipogi ne itin patiko). Jis, galima sakyti, gimė Hogvartse, greičiausiai čia ir supus. Perkopus 30, Luck gyvenimas dar labiau supaprastėjo. Jo maršrutas susiaurėjo nuo Hogvartso iki Melindos namų, o kasdieninė veikla - be būtinųjų fizinių poreikių -pamokos ir popietinis pasitrainiojimas po mokyklą. Jo vardas gana ironiškas, mat Lucky gyvenimas kvepia bet kuo, tik ne sėkme.
UŽIMAMOS PAREIGOS: Ateities būrimo mokytojas, astronomijos mokytojas. Šeimai priklauso Bordžinas ir Berksas, bet galima suskaičiuoti ant pirštų, kiek kartų Lucky ten buvęs.
Back to top Go down
 
Lucky Malone
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lucky Charm
» Lucky Strike [Open]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
H. :: BIOGRAFIJOS-
Jump to: